Polityka prywatności

W dniu 25. Maja 2018 r. zaczęło obowiązywać europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z tym podjęliśmy kroki w celu zaktualizowania naszych standardów bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych. Jako profesjonalna firma przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności danych osobowych. Wszystkimi możliwymi środkami staramy się zapewnić bezpieczeństwo danym osobowym naszych klientów oraz użytkowników naszego serwisu. Poniżej prezentujemy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, w której zebraliśmy wszystkie zasady w ramach których dbamy o dane osobowe oraz prawa naszych klientów i użytkowników serwisu.

Prosimy zatem o zapoznanie się z niniejszej Polityką. Polityka ta może ulegać dalszym zmianom, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Reklamowa AYOA Józef Kraśniej z siedzibą w Kętrzynie (11-400 Kętrzyn, ul. Królowej Bony 2/20)

Z administratorem można skontaktować się za pośrednictwem e-maila: biuro@ayoa.pl lub wysyłając korespondencję na adres: Agencja Reklamowa AYOA Józef Kraśnie, 11-400 Kętrzyn

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach:

  • Zawarcie oraz realizacja umowy zawartej między Panią/Panem, a Agencją Reklamową AYOA Józef Kraśniej
  • Podczas odwiedzania naszej strony zostaną zarejestrowane następujące informacje: numer IP, nazwa domen, typ używanej przeglądarki i rodzaj systemu operacyjnego. Dane te są zbierane przez Google Analytics - powszechnie znany i wykorzystywany na rynku system internetowy do badania statyk odwiedzin stron internetowych udostępniany przez Google, Inc. (“Google”). Dane te wykorzystywane są jedynie do mierzenia liczby odwiedzin naszej strony i w żaden sposób nie są przekazywane innym podmiotom.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości nawiązania współpracy między Panią/Panem, a Administratorem. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ich realizacji.