Przykładowe realizacje

product

Kubki: Kancelaria Prezydenta RP

Zleceniodawca: Kancelaria Prezydenta RP

Zlecenie: 800 szt. kubków reklamowych (16 różnych projektów)

W ramach realizacji projektu wykonaliśmy i dostarczyliśmy do Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej kubki z indywidualnymi nadrukami. Znakowanie na spodzie oraz dookoła kubka.
product

Plecaki i długopisy: Ministerstwo Gospodarki

Zleceniodawca: Ministerstwo Gospodarki

Zlecenie: 2500 szt. długopisów plastikowych, 2500 szt. plecaków na ramię

W ramach wygranego zapytania ofertowego wykonaliśmy i dostarczyliśmy dla Ministerstwa gospodarki długopisy oraz plecaki. Realizacja była zlecona w ramach projektu CeBIT Partner Country 2013.
product

Materiały konferencyjne Empik

Zleceniodawca: Empik Polska

Zlecenie: Materiały konferencyjne

W ramach współpracy z firmą Empik Polska przygotowaliśmy materiały na konferencje. To już druga konferencja, na której znalazły się nasze materiały reklamowe. Bardzo dziękujemy firmie Empik Polska za to, że obdarzyła nas dużym zaufaniem. Potwierdzają to również otrzymane pisemne referencje. Dzięki sprawnej pracy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować materiały reklamowe w bardzo krótkim czasie a przy tym bardzo dobre jakościowo.
product

Kartki świąteczne: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Zleceniodawca: Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Ambasada RP w Brukseli

Zlecenie: Kartki świąteczne, torby, koperty

W ramach współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych mieliśmy możliwosć wykonywania zlecenia dla Ambasady RP w Brukseli. W ramach projektu wykonaliśmy kartki świąteczne wg. przygotowanych projektów, torby papierowe a także koperty.
product

Kubki termiczne: Grupa Fachowiec

Zleceniodawca: Grupa Fachowiec

Zlecenie: Przygotowanie kubków termicznych na święta

W ramach projektu przygotowaliśmy i wykonaliśmy różne materiały reklamowe. W projekcie mieliśmy do wykonania takie gadżety jak: kubki termiczne, drewniane skrzyneczki na wina, torby papierowe, filiżanki oraz inne upominki z nadrukiem.
product

Kubki reklamowe: Bahlsen

Zleceniodawca: Bahlsen

Zlecenie: Kubki reklamowe

Wykonaliśmy kubki promujące nowy wyrób marki HIT "Choco Stick". Mogliśmy również wykonać kubki dla marki Krakuski gdzie promowaliśmy słodkie Fasolki. Obecnie cały czas współpracujemy z firmą Bahlsen i dzięki zaufaniu jakim nas obdarzono możemy realizować kolejne projekty na materiały reklamowe.
product

Materiały reklamowe dla miasta Warszawy

Zleceniodawca: Miasto stołeczne Warszawa

Zlecenie: Materiały reklamowe torby, długopisy

Miasto stołeczne Warszawa dokonało u nas już kilku realizacji. Zarówno sam ratusz jak i poszczególne dzielnice w ramach różnych projektów wykonaliśmy bardzo wiele gadżetów z nadrukami.
product

USB reklamowe - Swedwood

Zleceniodawca: Swedwood - Grupa IKEA

Zlecenie: Drewniane USB

Jako, że Grupa IKEA oraz należąca do niej firma Swedwood specjalizują się w wyrobach dla domu wykonaliśmy USB reklamowe, które będzie dobrze odzwierciedlało ducha tych firm. Wykonaliśmy zatem drewniane pamięci reklamowe z grawerem.
product

Długopisy ekologiczne z bambusa

Zleceniodawca: Urząd miasta Warszawa

Zlecenie: Na potrzeby realizacji projektu

Miasto stołeczne Warszawa od niedawna stało się bardzo częstym gościem w Agencji Reklamowej AYOA. Dzięki naszej dobrej współpracy z miastem Warszawa możemy wykonywać różne gadżety w ramach ciekawych projektów. Bardzo dziękujemy, że miasto Warszawa docenia nasze zaangażowanie oraz profesjonalną obsługę.