Przykładowe realizacje

product

Gadżety Warszawa - Projekt PROM

Zleceniodawca: Urząd miasta Warszawa

Zlecenie: Na potrzeby realizacji projektu PROM

Agencja Reklamowa AYOA na stałe wpisała się w partnera biznesowego Miasta Stołecznego Warszawy. Obecnie wykonaliś kolejne zlecenia napotrzeby projeku PROM

  • 1. Opracowanie projektu graficznego konturu mapy Obszaru Metropolitalnego Warszawy do wykorzystania w materiałach promocyjnych na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy.
  • 2. Produkcja toreb z filcu na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
  • 3. Produkcja białych toreb papierowych na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
  • 4. Produkcja teczek z nadrukiem na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
  • 5. Produkcja długopisów z nadrukiem na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszaw
  • 6. Produkcja pendrive 4GB na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
  • 7. Produkcja notesów z nadrukiem na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
  • 8. Produkcja smyczy z nadrukiem na potrzeby projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy
product

Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśnie

Zleceniodawca: Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśnie

Zlecenie: Strona WWW

Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego oraz prawa karnego skarbowego. W swej praktyce skupia się na klasycznym modelu pracy adwokata co przejawia się w ściśle indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz prowadzeniu z nim pełnej współpracy aż do zakończenia sprawy. Czas poświęcony klientowi jest nieograniczony, co przekłada się na dogłębną wnikliwość w każdą powierzoną sprawę. Przy prowadzeniu każdej sprawy Kancelaria dba o to, aby klient nie ponosił zbędnych kosztów procesowych. Z uwagi na swoje doświadczenie we wskazanych dziedzinach Kancelaria jest w stanie wskazać na właściwe rozwiązania prawne, które pozwolą klientowi osiągnąć zamierzony cel. Kancelaria adwokacka warszawa współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, którzy swoją pracę łączą z pasją. Założyciel Kancelarii jest strategicznym partnerem w wielu procesach przedsądowych, sądowych, negocjacyjnych oraz doradczych. Bierze czynny udział w każdej sprawie powierzonej Kancelarii. Realizując cele adwokatury Kancelaria udziela także porad prawnych pro bono. Na stronie Kancelarii została utworzona zakładka kontakt w celu zadania pytania prawnego i rozpoczęcia współpracy z Kancelarią.